Menu

Na skrzydłach Ducha Świętego czyli Jerozolimo wołasz, więc... - ebook

Opis

O tym, iż wyjazd do Jerozolimy, a jeszcze bardziej sam pobyt na Ziemi Świętej, jest wydarzeniem budzącym niesamowite emocje przekonała się autorka książki „Na skrzydłach Ducha Świętego, czyli Jerozolimo wołasz, a więc…przybywam" - Iwona Konarzewska-Bulczyńska. Te wydarzenia i okoliczności opisała w nad wyraz niebanalny i ekscytujący sposób.

Pobyt w zgromadzeniu sióstr Elżbietanek, nocne czuwanie w Bazylice Grobu Pańskiego i w wielu innych miejscach niezwykle solidnie wpłynęły na większą świadomość swej religii. Na bohaterce, osoby głębokiej wiary, sama możliwość przebywania w miejscu, w którym żył Jezus, podążanie jego śladami wywarły obfite emocje. Opisuje swoje odczucia w ten sposób „Po wejściu na teren ogrodu poczułam, że uchodzi gdzieś ze mnie rzeczywistość i stojąc tak blisko Getsemani, w gaju Oliwnym nie mogę myśleć o niczym innym, jak tylko o wydarzeniach biblijnych, które się tutaj rozegrały. Te same drzewa. Dziś już niezwykle grube, powykręcane, jakby żylaste ze starości." – to dowód na to, jak wyjątkowo to człowiek przeżywa.

by poznać całą historię pobytu pani Iwony w ziemi świętej nakłaniamy do przeczytania jej relacji – można z niej dowiedzieć się jak (podobnie jak sama autorka) wybrać się w tak fascynującą podróż, co zwiedzić i gdzie należy się udać przebywając w Jerozolimie. W książce opisane są także zabawne sytuacje, jakie bez wątpienia każdy może przeżyć na własnej skórze będąc w podróży.

Iwona Konarzewska-Bulczyńska, urodzona i zamieszkała w Koszalinie, dziennikarka "dobrych Mediów", aktywnie działająca w środowisku lokalnych wspólnot kościoła diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Zaangażowana okresowo w wolontariat hospicyjny i od kilku lat w pomoc osobom bezdomnym. Jest to pierwsza publikacja autorki.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.