Menu

Nad Śnieżnymi Kotłami

Cechy produktu

  • ISBN 9788328711495 
  • Autor Krzysztof Koziołek 
  • Wydawnictwo Akurat 
  • Ilość stron 352 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Sierpień 1939 roku. Asystent kryminalny Anton Habicht od kilku miesięcy przebywa w Schreiberhau (Szklarskiej Porębie), dokąd trafił, popadłszy w niełaskę przełożonych po poprzednim śledztwie. Polecenie rozwiązania zagadki kradzieży biżuterii w hotelu górskim „Nad Śnieżnymi Kotłami” odbiera jako kolejną szpilę wbitą poprzez szefa miejscowej żandarmerii.Rutynową wizytę przerywa wypadnięcie z okna żony urzędnika ze Schreiberhau.

Habicht nie wierzy, iż to wypadek, i zaczyna śledztwo wśród miejscowej śmietanki towarzyskiej.Kiedy pojawia się kolejny trup – tym razem śmierć dosięga poszukiwacza cennych minerałów – asystent kryminalny intensyfikuje działania.

Z każdym dniem odkrywa kolejne, skrzętnie skrywane tajemnice establishmentu.Wkrótce w mieście pojawiają się zagadkowi ludzie, sytuacja się komplikuje, a Habicht nabiera przekonania, że to, co do tej pory udało mu się odkryć, jest zaledwie wierzchołkiem góry lodowej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.