Menu

Najdłuższa podróż (wydanie filmowe)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381256902 
  • Autor Nicholas Sparks 
  • Wydawnictwo Albatros 
  • Ilość stron 496 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Dzieli ich właściwie wszystko. Łączy zaledwie... Miłość. Czy wystarczająco silna, żeby mogli myśleć o sobie: my?Ira Levinson ma za sobą niemało lat życia, przed sobą – zgodnie z diagnozą lekarzy – zaledwie kilka miesięcy.

Kiedy prowadzony poprzez niego samochód wypada z oblodzonej trasy i stacza się po skarpie, unieruchomiony w nim ciężko ranny Ira jest pogodzony z tym, co nieuchronne. Szanse, iż ktoś dostrzeże przysypane śniegiem auto, są bliskie zeru.

Ira nie liczy na żadną pomoc, a jednak ją otrzymuje – od Ruth, zmarłej przed dziewięcioma laty żony, która pojawia się w jego majakach tak prawdziwa, że niemal może jej dotknąć. Gdy wspominają spędzone razem dramatyczne, lecz szczęśliwe lata, Ruth próbuje obudzić w nim wolę przetrwania.Cztery miesiące wcześniej Sophia poznaje sympatycznego Luke’a, który w rycerski sposób staje w jej obronie, kiedy jest nagabywana przez swego byłego chłopaka.

Wzajemna sympatia momentalnie przeradza się w głębsze uczucie, choć tych dwoje dzieli właściwie wszystko. Ona jest studentką ostatniego roku historii sztuki, on zakończył edukację na szkole przeciętnej. Ona wciąż korzysta z uroków beztroskiego życia w campusie, on musi się mierzyć z twardą rzeczywistością życia na farmie zagrożonej przejęciem poprzez bank.

Ona liczy na otrzymanie posady w muzeum w jednym z wielkich miast, on – na zwycięstwo w zawodach rodeo, które umożliwi mu zachowanie farmy. Gdzie tu miejsce na wspólną przyszłość?Na podstawie powieści Najdłuższa podróż powstał film, który jest nieszablonową opowieścią o miłości, przeznaczeniu, zrealizowanych i niespełnionych marzeniach, śmierci i tajemnicach.

W rolach głównych: Britt Robertson, Scott Eastwood, Lolita Davidovich, Alan Alda. Reżyseria: George Tillman Jr. (Notorious, Siła i honoru).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.