Menu

Najlepszy czas na zmiany - Paul Sohn

Cechy produktu

  • ISBN 9788377978757 
  • Autor Paul Sohn 
  • Wydawnictwo Edycja Św. Pawła 
  • Ilość stron 208 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Zmień myślenie i zawalcz o siebie!
Życiowy sukces, choćby ładny, nie zawsze daje poczucie sensu i spełnienia. W pewnym monecie do takiego wniosku doszedł również autor książki. Mimo niezwłocznej kariery, sukcesu finansowego i lukratywnej posady w dosyć młodym wieku, paradoksalnie nie odczuwał satysfakcji, więcej – czuł się nieszczęśliwy. Szukając przyczyny tego stanu, natknął się na słowa Thomasa Mertona, trapisty i ojca duchowego: „Ludzie mogą spędzić całe życie na wspinaniu się po drabinie sukcesu, a kiedy dotrą na jej szczyt, zauważają, iż była ona oparta o niewłaściwą ścianę". I to był punkt zwrotny w życiu Paula, który zapoczątkował zmiany. Aby nie utknąć w wyścigu szczurów, zaczął żyć bardziej świadomie, skupił się na zrozumieniu i realizacji swojego specyficznego powołania, danego od Boga. Teorię przemiany ukazuje obrazowo na przykładzie ze świata sportu, tzw. Sweet spotu. Porównuje typ pracy nad sobą i bliską relację z Bogiem: ty ufasz Bogu, a On – tobie z centralnym polem rakiety do tenisa. Bo tylko uderzenie tenisowej piłki w tym centralnym miejscu zapewnia najkorzystniejszy efekt.
Przeczytanie prezentowanej książki da Ci impuls do zastanowienia, czy drabina twojego sukcesu stoi pod właściwą ścianą, oraz w razie potrzeby pomoże znaleźć twój sweet spot – odbicie, które zmieni wszystko. A warto! niewątpliwie przekonasz się, iż zostałeś wytwarzany do znacznych rzeczy i zaczniesz cieszyć się życiem.

Paul Sohn to młody człowiek, którego korzenie są koreańsko-kanadyjsko-amerykańskie. Nagradzany bloger, mówca i autor, wcześniej zatrudniony w prestiżowej firmie znajdującej się na listach Fortune 50 i Top 100 Great Place to Work magazynu „Fortune". Jest założycielem ruchu Qara, którego celem jest przebudzenie i mobilizowanie następnego pokolenia liderów do urzeczywistniania tożsamości i powołania otrzymanych od Boga w siedmiu sferach społeczeństwa. Czasopismo „Christianity Today" okrzyknęło Paula jednym z 33 chrześcijańskich milenialsów poniżej 33. Roku życia godnych naśladowania. Center for Management and Organizational Effectiveness zaliczyło jego bloga o przywództwie do 10 najkorzystniejszych blogów na świecie poświęconych tej tematyce. Paul otrzymał prestiżową nagrodę Top 100 John C. Maxwell Leadership Award. Posiada tytuł magistra w zarządzaniu rozwojem organizacyjnym Uniwersytetu Pepperdine. Jest typem osobowości ENFJ, który ładuje akumulatory, pomagając ludziom odkrywać dane im od Boga powołanie i stawać się liderami, za którymi warto podążać. Wśród jego ulubionych zainteresowań i aktywności znajdują się koreańska kuchnia, korzystne jedzenie, tenis ziemny i stołowy, podróże, rozmowy z przyjaciółmi. Mieszka w San Diego w Kalifornii.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.