Menu

Najmilszy prezent

Cechy produktu

  • ISBN 9788380759756 
  • Autor Agnieszka Krawczyk 
  • Wydawnictwo Filia 
  • Ilość stron 464 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Najmilsze prezenty to te niespodziewanie, przecież wiesz. Takie, na które wcale nie liczysz, a one się pojawiają, jakby je ktoś wyczarował.Przy ulicy Wierzbowej stoi dziewięć domów. Każdy z mieszkańców ma swoje troski, gnębią go nierozwiązane problemy z przeszłości, czegoś się boi i o czymś skrycie marzy.

Jest rodzina z niepełnosprawnym dzieckiem, lekarz po rozwodzie, artysta szukający sensu życia, wścibskie sąsiadki, młoda kobieta, która przeżyła spory zawód, starszy pan tęskniący za synem. I jest Flora Majewska, prawidłowy duch tej okolicy.

Tylko że tegoroczne Boże Narodzenie ma być ostatnim, jakie spędzi na Wierzbowej, bo uznała, że stan zdrowia zmusza ją do wyprowadzki. Chce się przenieść do domu spokojnej jesieni.Na pożegnanie postanawia coś podarować sąsiadom: osobisty list z potężną wskazówką albo przestrogą.

Bo Flora wierzy w ludzi i wie, że czasami znikome zdarzenia, ciche słowa, minimalny gest mogą zmienić wszystko. Jest przekonana, że dobro rodzi dobro, a szczęście uśmiecha się w najmniej spodziewanej chwili.Czy listy Flory zdołają poruszyć serca mieszkańców ulicy? Skłonić do zadumy i zachęcić do odwagi? Czy skromna sąsiadka okaże się aniołem wigilijnej nocy? Tego roku Święta na Wierzbowej będą niezapomniane.Pełna uczuć i wzruszeń opowieść o tym, że świat nas kocha, starczy tylko przystanąć i wsłuchać się w jego głos.

Otworzyć się na emocje i odważyć się czerpać z życia pełnymi garściami, nie oglądając się za siebie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.