Menu

Najnudniejsza książka świata - dr Hardwick, K. McCoy (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788366134690 
  • Autor Dr Hardwick, Prof. K. McCoy 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece 
  • Ilość stron 292 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Uwaga! Czytanie tej książki grozi natychmiastowym zaśnięciem!

30 litrów kawy, 6 miesięcy pracy, 17 drzemek w ciągu dnia. Tłumacz zasypiał, redaktor ziewał, korektor ratował się energetykami. Ta postępowa książka skutecznie wyśle w objęcia Morfeusza każdego nocnego producent!

wynajdziesz w niej unikalny zbiór tekstów i grafik, których czytanie wprowadza mózg w hipnotyczny stan i usprawnia zaśnięcie. Gdzie jeszcze przeczytasz o kryzysie politycznym w Belgii w latach 2007-2011 albo o ostatnich zmianach w klasyfikacji mięczaków? Gdzie indziej wynajdziesz światowy almanach kiszonych ogórków lub relację z najdłuższej partii szachowej? Podejmij wyzwanie i sprawdź, przy której stronie zaśniesz!

Przygotuj się na prędkie zasypianie z najnudniejszą książką, jaką kiedykolwiek opublikowano!

PS. Choćby jeśli ta książka nie uśpi cię od razu, zdobędziesz masę bezużytecznych ciekawostek, którymi uratujesz każdą imprezę – w końcu kto nie chciałby poznać wszystkich rodzajów śniegu?

__

„Podoba mi się owca na okładce.” – Danuta, fanka polskich seriali i zupy pomidorowej

„Zasypiałbym.” – suseł

__

O autorach

Profesor K. McCoy specjalizuje się w analizie stanów hipnotycznych i somnambulizmu. Mieszka na Wybrzeżu i spędza jedną godzinę dziennie, z wyjątkiem poniedziałków, przesuwając skały, aby zbudować ścianę morską. Dr Hardwick jest ekspertem w dziedzinie letargów nocnych, a także jednym z czołowych światowych autorytetów w dziedzinie śrubokrętów.


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.