Menu

Najtwardsza stal

Cechy produktu

  • ISBN 9788328706378 
  • Autor Scarlett Cole 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Akurat 
  • Rok wydania 2017 

Opis

"Harper Connelly ukrywa się pod przybranym nazwiskiem przed byłym partnerem - narkomanem i psychopatą.

Trent Andrews po życiowych zawirowaniach, po latach terminowania pod okiem mistrza, otwiera własne studio tatuażu, które prędko zyskuje rozgłos i renomę.

Pewnego dnia Trent spotyka na ulicy zachwycającą dziewczynę. Nie wierzy własnemu szczęściu, kiedy jakiś czas potem ta sama dziewczyna przychodzi do jego studia, aby zamówić tatuaż… na bliznach. To Harper, która w ten sposób ostatecznie chce zerwać z koszmarną przeszłością.

Dla dwojga młodych ludzi rozpoczyna się nowy niezwykły okres w życiu.

Stopniowo odkrywają, iż bliskość może być piękna i bezpieczna; że warto o siebie zawalczyć,dobrze jest umieć się bronić, że miłość nie musi ranić, a troskę można wyrażać na różnorodne sposoby. Lecz nie żyją w próżni i świat nie zatrzymuje się jedynie dlatego, iż się poznali. Trent znienacka dostaje intratną propozycję udziału w telewizyjnym show, co może zaowocować przełomem w jego karierze zawodowej. Harper otrzymuje niepokojące esemesy, świadczące o tym, iż jej były partner-oprawca trafił na jej trop.

świeże wyzwania wystawiają na próbę kiełkujące uczucia.

Czy Harper i Trent znajdą w sobie dość siły, żeby pokonać przeciwności losu i zostać razem na zawsze, na dobre i na złe? "


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.