Menu

Naturalne Antybiotyki z Bożej Apteki - Zbigniew T. Nowak

Cechy produktu

  • ISBN 9788378646938 
  • Autor Zbigniew T Nowak 
  • Wydawnictwo AA 
  • Ilość stron 128 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Z tradycji Ojca Klimuszki.

seria nawiązuje do klasztornej tradycji ziołolecznictwa. Odnowa i rozkwit tej tradycji w ostatnich dziesięcioleciach w Polsce związana jest z osobą ojca Czesława Klimuszki, który postulował powrót do ziół leczniczych w profilaktyce i leczeniu różnorodnych schorzeń. Autorem książek z nowej linii jest Zbigniew T. Nowak, znawca roślin leczniczych, który współpracował i publikował ze znanym zielarzem, franciszkaninem ojcem Grzegorzem Sroką i z nestorem polskiego zielarstwa prof. Aleksandrem Ożarowskim. Zbigniew T. Nowak jest znany i szanowany m.in. Jako autor kilkudziesięciu bestsellerów o tematyce ziołoleczniczej, a także ekspert telewizyjnego programu „Pytanie na śniadanie".

Pierwszy tytuł serii poświęcony jest roślinom o właściwościach antybakteryjnych i przeciwzapalnych. Umiejętne włączenie tych roślin do codziennej diety efektywną profilaktykę uniemożliwiającą infekcjom i pomoc i ulgę w przypadkach zachorowań. Lektura tej książki wyposaża nas w wiedzę o leczniczych właściwościach czosnku, cebuli, bzu czarnego, babki lancetowatej, chrzanu, dziewanny, jeżówki purpurowej, lipy, maliny, sosny, szałwi lekarskiej oraz tymianku.

W książce Zbigniewa T. Nowaka odszukamy receptury na smaczne i zdrowe herbatki, soki, syropy, a także inne preparaty z użyciem omawianych roślin.

Podtytuł: z recepturami o. Grzegorza Sroki
ISBN: 9788378646938
Kod paskowy: 9788378646938
Autorzy: Nowak Zbigniew T.
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 28959
liczba stron: 128
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.0x21.0cm
Głębokość (mm): 7
Waga: 0.14
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.