Menu

Nauka Biznesu. Krok po kroku

Cechy produktu

  • ISBN 9788381190053 
  • Autor Kacper Daria 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 171 
  • Rok wydania 2017 
  • Tematyka kulinaria, hobby, poradniki 

Opis

„Nauka Biznesu Krok po Kroku” Kacpra Darii to poradnik, który powstał, aby umożliwić pozbycie się wszystkich kłopotów finansowych.
Masz problemy z pieniędzmi, prowadzeniem albo założeniem marki, inwestycjami, a może chcesz poszerzyć wiedzę z zakresu biznesu? Właśnie po to powstał poradnik o zarabianiu. Przezroczyście, czytelnie, prosto wytłumaczone zagadnienia i pojęcia, zezwalające zagłębić się w tematy biznesu, nawet jeśli to nasze pierwsze zetknięcie z tym pozornie skomplikowanym światem.

Książka została nastawiona na odbiorcę, wyprodukowana, by pomagać i uczyć odnajdywania się w sytuacjach, w których niekiedy jesteśmy zmuszani, lub zobowiązani uczestniczyć. Każdy z nas stanowi część takich sytuacji, jesteśmy elementem biznesowej machiny świata.

Własny biznes to marzenie wielu, daje komfort i poczucie swobody, gwarantuje satysfakcję i niemało profitów. Ale jak stworzyć biznes, który zagwarantuje duże zyski? Te tajemnice odkrywamy dzięki zapoznaniu się z materiałem tworzonym przez Kacpra Darię. Dzięki temu poradnikowi, takie rzeczy jak podatki, składki, formy prawne, ubezpieczenia, duże urzędy i ważne instytucje przestają być straszne, zagmatwane i niezrozumiane. Wszystko staje się jasne i proste, świat biznesu, firm i ogromnych korporacji staje przed nami otworem, starczy, iż się odważymy i na niego otworzymy.

Jeśli chcesz zmierzyć się ze światem inwestycji i biznesu, stanąć na pewnym starcie z podniesioną głową, wskazujemy kolejne kroki i metodologię działania, z pomocą której będzie ci się żyło łatwiej!


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.