Menu

Nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy z nauczycielem. Praktyczny komentarz z przykładami, orzecznictwem i wzorami dokumentów (e-book z suplementem elektronicznym). Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • ISBN 9788378045809 
  • Autor Marek Młodecki 
  • Wydawnictwo ODDK 
  • Ilość stron 154 
  • Rok wydania 2019 
  • Tematyka prawo 

Opis

W publikacji w szczegółowy i ergonomiczny sposób omówiono procedury związane z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunków pracy z nauczycielami, w tym m.in.:- ustawowe przesłanki zatrudniania nauczyciela,- czynności prawne związane z nawiązywaniem stosunku pracy z nauczycielem,- zakres informacji, których pracodawca może żądać od nauczyciela w związku z nawiązywaniem stosunku pracy, - zatrudnianie w celu odbycia stażu,- zatrudnianie nauczyciela kontraktowego na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony,- zatrudnianie nauczyciela mianowanego i dyplomowanego na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony,- zatrudnienie nauczyciela na podstawie mianowania,zatrudnianie nauczyciela na podstawie umowy o pracę na czas określony,- treść umowy o pracę, aktu mianowania,- nawiązywanie stosunku pracy z nauczycielem w szkole niepublicznej,- nawiązywanie stosunku pracy z nauczycielem w kontekście reformy systemu edukacji,- rozwiązywanie i wygaśnięcie stosunku pracy zawartego z nauczycielem szkoły publicznej. Omówienie poszczególnych procedur wzbogacone jest o kazusy oraz odpowiedzi na licznie pojawiające się w praktyce zagadnienia i problemy.nierozdzielną częścią e-booka jest suplement elektroniczny zawierający wzory {pomocn|przydatn)ych dokumentów w edytowalnym formacie (MS Word). Pliki suplementu można pobrać przez Internet, postępując zgodnie z instrukcją zamieszczoną w książce. Zainstalowanie suplementu wymaga korzystania z systemu operacyjnego Windows.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.