Menu

Nexus

Cechy produktu

  • ISBN 9788366431713 
  • Autor Sasha Alsberg;Lindsay Cummings 
  • Wydawnictwo We need YA 
  • Ilość stron 456 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Książka jednej z najpopularniejszych booktuberek w USA! Numer 1 na liście „New York Timesa”.Żywiołowi bohaterowie, trzymająca w napięciu akcja i rozległy wszechświat sprawiły, iż uzależniłam się już od pierwszych stron!

Sarah J. MaasJej statek przepadł, załoga została schwytana, a popularna Androma Racella straciła tytuł Krwawej Baronowej. Teraz jest zbiegiem bezlitośnie ściganym poprzez Galaktykę Mirabel. Bezwzględna Królowa Nor rządzi większością galaktyki dzięki toksynie kontrolującej umysł.

Androma zaryzykuje wszystko, choćby wolność, by znaleźć lekarstwo. Na skutej lodem planecie Solery znajduje niespodzianego sojusznika. Wraz z Dexem planują, jak otrzymać się do miasta. W Arcardius działania Nor doprowadziły do inwazji Mirabel.

Gdy załoga walczy o odzyskanie wolności, Andi i Dex odkrywają zagrożenie znacznie większe niż wszystko, z czym mieli do czynienia. To nie koniec gwiezdnej przygody, to dopiero jej początek!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.