Menu

Nić Arachny

Cechy produktu

  • ISBN 9788380759350 
  • Autor Renata Kosin 
  • Wydawnictwo Filia 
  • Ilość stron 544 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Historia, w której prawie każdy mógłby przejrzeć się jak w lustrzeSaga szlacheckiego rodu Śmiałowskich, którego losy wyznacza rytm polskich dziejów. Opowieść, która łączy ze sobą sporo różnorodnych wątków i części bliskich sercu każdego, kto urodził się i wychował tam, gdzie jedną z najwyższych wartości jest wierność tradycji i szacunek dla pamięci przodków.

Gdzie zielone pola, złote łany i kręte drogi pośród białokorych brzóz i rosochatych wierzb. Gdzie nadal rozmawia się o tym, co minęło, jakby nadal było. I gdzie czasem patrzy się w przyszłość poprzez pryzmat tego, czego już dawno nie ma.

Jest to historia, która prezentuje, że dzisiejszy świat bywa wiernym odbiciem tego wczorajszego, podobnie jak żyjący w nim ludzie.Fragmentem takiego świata jest także Przytulisko, maleńka podlaska wieś, która z pozoru nie różni się od innych.

Tu, w wiekowym dworze, mieszkają dziadkowie Michaliny. Wnuczka spędza u nich każde swoje wakacje. Miejsce to skrywa w sobie mnóstwo sekretów, co potwierdza pewien stary dziennik, w którym tkwi klucz do poznania dziejów rodziny Śmiałowskich.

Dziewczyna dzięki niemu odkrywa, że losy jej przodków, mimo upływu czasu snują się nadal, splecione z jej własnym, jak nitki lnianego płótna tkanego poprzez Arachnę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.