Menu

Nie ma światła w ciemności. Ciemność. Tom 1

Cechy produktu

  • ISBN 9788366338821 
  • Autor Claire Contreras 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Poruszająca opowieść Claire Contreras, bestsellerowej autorki romansów, której książki są tłumaczone na ponad 50 języków.Przeszłość spowita ciemnością.Przyszłość bez szans na światło dnia.Czy tragiczną przeszłość można wymazać z pamięci?Blake poprzez całe życie zmaga się z traumą po śmierci rodziców.

Nie umie poradzić sobie z nocnymi koszmarami, wspomnieniami, pytaniami. Inicjuje coraz częściej myśleć o Cole’u, z którym przyjaźni się, odkąd trafiła do rodziny zastępczej. Poprzez lata obserwowała, jak kolejne dziewczyny opuszczały jego pomieszczenie, a szepty innych towarzyszyły mu na szkolnych korytarzach.On ma dziewczynę, ona ma chłopaka, jednak między nimi wyczuwa się pożądanie.

Blake postanawia rzucić światło dnia na cienie przeszłości. Czy uda się jej zachować przy sobie tych, na których naprawdę jej zależy?__O autorceClaire Contreras, mimo iż jest bestsellerową autorką romansów „New York Times’a”, a jej książki zostały przetłumaczone na kilkanaście języków, sama prywatnie w ogóle nie czyta książek z wątkiem miłosnym, z zasady zaś sięga po kryminały.

Jednak kiedy rozpoczyna pisać kolejną książkę, to właśnie fabuła romansu rodzi się w jej głowie. Prywatnie jest żoną i mamą dwóch chłopców.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.