Menu

Nie powinnam tego jeść. Proste rozwiązania dietetyczne na... - ebook

Opis

Jeśli chcesz wreszcie poczuć pełnię zdrowia, powinnaś wreszcie przestać TO jeść! Co? To, co powoduje, że twoje ciało choruje, a ty czujesz się po prostu źle. Nie tylko fast foody i wysokoprzetworzone jedzenie są destrukcyjne, dodatkowo produkty, które uważane są za zdrowe mogą szkodzić.

Maria Cross, dyplomowana dietetyczka, podczas swej praktyki zawodowej zauważyła 20 symptomów, na które w głównej mierze skarżyli się jej pacjenci i na ich podstawie opracowała listę standardowych przypadłości powodowanych poprzez spożywanie destrukcyjnych produktów. Pisząc Nie powinnam tego jeść stworzyła przystępne w użyciu narzędzie do autodiagnozy i indywidualnego dostosowania odpowiedniej diety. Jak to działa? Wybierasz z listy powszechnych objawów te, które zaobserwowałaś u siebie i sprawdzasz, dla którego problemu zdrowotnego taki właśnie zestaw symptomów jest standardowy. Odszukasz wówczas jednocześnie opis przypadłości, jak i listę pokarmów, które możesz zlikwidować ze swej diety, aby czuć się lepiej. Autorka podaje ponadto możliwe zastępniki produktów, które ci szkodzą oraz propozycje posiłków, jakie możesz spożywać.

Brak energii, częste przeziębienia, łagodna depresja, słaba pamięć i koncentracja, huśtawki nastrojów, wysypki skórne, sucha skóra albo oczy, zaburzenia odżywiania, wzdęcia, zespół napięcia przedmiesiączkowego - zaobserwowałaś u siebie któryś z tych symptomów? Ta publikacja, niczym profesjonalna konsultacja terapeuty żywieniowego, krok po kroku pomoże ci zidentyfikować przyczynę problemu z dietetycznej perspektywy i sposób, na jego uzdrowienie.

Dowiedz się, co szkodzi twojemu ciału i wkrocz na ścieżkę prowadzącą do pełni zdrowia, dokonując prostych zmian w swym jadłospisie.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.