Menu

Niebezpieczna gra

Cechy produktu

  • ISBN 9788366338715 
  • Autor Emilia Wituszyńska 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece 
  • Rok wydania 2019 

Opis

solidne połączenie ostrego „Pitbulla” i zmysłowych kryminałów Pauliny ŚwistZasady są dwie: nie zakochać się i przeżyćWeronika Kardasz, jedna z najkorzystniejszych policjantek w Wydziale Kryminalnym Komendy Stołecznej Policji, traci w dramatycznej akcji najkorzystniejszego przyjaciela.

Kobieta nie może uwolnić się od poczucia winy. Pewnego dnia komendant powierza jej ważne zadanie – musi chronić świadka zabójstwa.Jest nim znany, zabójczo przystojny i nadzwyczaj arogancki aktor Przemysław Rej.

Gwiazdor po solidnie zakrapianej imprezie nie jest w stanie przypomnieć sobie wydarzeń minionej nocy. Żeby nie wzbudzać podejrzeń otoczenia i paparazzich, Wera mimo pokaźnej niechęci musi udawać przed wszystkimi jego dziewczynę.Na pozór prosta sprawa inicjuje się komplikować, gdy okazuje się, iż Rej nie mówi jej całej prawdy.

Oboje zostają wplątani w niebezpieczną grę, w której stawką będzie nie tylko życie.Porywający debiut Emilii Wituszyńskiej

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.