Menu

Niegrzeczny szef. Intensywne doznania. Tom 1 - ebook

Opis

Nowa powieść autorki bestsellerowej „Turbulencji" i kolekcji Domniemanie niewinności

Michael Leighton, dyrektor nowojorskiego wydawnictwa i znany playboy, szuka nowej asystentki. Dotychczasowe kandydatki nie potrafiły sprostać jego oczekiwaniom. Aż pojawiła się ona.

Mya nie cierpi swego nowego szefa. Zachowuje się wobec niej niemiło i arogancko. Co prawda nieźle jej płaci i przy tym jest niezwykle pociągający, lecz przecież nie jest jego własnością. Postanawia zwolnić się z wydawnictwa i szukać szczęścia w innej firmie.

Szef dowiaduje się o jej decyzji. Nie może pozwolić jej odejść – nie tylko dlatego, że jest genialna w swej pracy. Ta kobieta ma w sobie coś więcej. Michael ma plan – jeśli Mya myślała, że jest niegrzecznym szefem to jeszcze nie wie na co go stać.

O autorce:

Whitney G. To bestsellerowa autorka „The New York Times" i „USA Today", a także założycielka The Indie Tea – inspirującego bloga dla niezależnych twórców. W wolnych chwilach, gdy nie rozmawia z czytelnikami poprzez komunikator Facebooka, najprawdopodobniej pisze na swej stronie internetowej albo dodaje zdjęcia na Instagramie. Jeśli tego nie robi, prawdopodobnie jest zablokowana, pracując nad kolejną szaloną powieścią.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.