Menu

Niemożliwe załatwiam od ręki. Podręczny Poradnik Rozwiązywania Problemów

Cechy produktu

  • ISBN 9788379005246 
  • Autor William Gruff 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 34 
  • Rok wydania 2016 

Opis

"
„Niemożliwe załatwiam od ręki. Podręczny Poradnik Rozwiązywania Problemów” Williama Gruffa to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chciałby nauczyć się rozwiązywać własne problemy w prosty i prędki sposób, bez względu na wiek, pochodzenie czy zawód.

Książka powstała z myślą o osobach, które nie tylko mają trudności w osiągnięciu swych celów, lecz także o tych, którzy systematycznie je realizują, lecz poszukują efektywniejszych działań. Zamierzeniem poradnika nie jest danie motywacji czy sił do działania, lecz uświadomienie czytelnikom, że życie jest prostsze, aniżeli im się wydaje. Autor, bazując na własnym doświadczeniu oraz obserwacji świata, daje czytelnikowi możliwość powrotu do podstaw. Rozkłada na czynniki pierwsze pewne sytuacje i podaje ergonomiczne porady oraz ćwiczenia, które umożliwiają łatwiejsze przyswojenie poszczególnych etapów rozwiązywania problemów, a w ostateczności zmierzenie się z wszelkimi przszkodami.

William Gruff nakłania czytelników między innymi do przyznawania się do własnych błędów. Nikt nie jest nieomylny. Każdy z nas bierze odpowiedzialność za swoje czyny i słowa. Powinniśmy więc schować swoje ego do kieszeni i zacząć działać.

Głównym celem książki jest podanie czytelnikowi narzędzi, dzięki którym będzie mógł w pełni świadomie podejmować decyzje, pracować nad sobą, a w głównej mierze stawać w obliczu nieustannych problemów, z którymi spotyka się każdego dnia. "


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.