Menu

Nieobecni

Cechy produktu

  • ISBN 9788362467655 
  • Autor Bartosz Żurawiecki 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Krytyki Politycznej 
  • Ilość stron 144 
  • Rok wydania 2011 

Opis

Po rozstaniu z partnerem A. Nie może spać, dręczą go koszmary, ma depresję. Utrzymuje kontakty jedynie z matką eksa, Marią. Pewnego dnia stwierdza, iż nikt go nie dostrzega. Może kraść, zabijać. Tylko Maria go widzi. Wyznaje mu, że jej życie nigdy nie miało sensu i iż nienawidzi tego świata. Postanawiają wymordować episkopat polski, co również czynią, a następnie niszczą cały świat. Gdy wracają do domu, Maria powoli znika. A. Zostaje sam, szczęśliwy.

O AUTORZE

Bartosz Żurawiecki (ur. 1971) – dziennikarz, krytyk filmowy, felietonista, pisarz i dramaturg. Publikuje w „Przekroju", "Replice", "Filmie", „Dialogu", „Ha!arcie", „dwutygodniku.com", na stronach wp.pl i onet.pl. Prowadzi blog filmowy kanału lecz kino!. Laureat Nagrody im. Krzysztofa Mętraka dla młodego krytyka filmowego (1996). Autor powieści Trzech panów w łóżku, nie licząc kota (2005) i Ja, czyli 66 moich miłości (2007) i zbioru dramatów Erotica alla polacca. Nowele dramatyczne (2005). Współautor książek Homofobia po polsku (2004), Autorzy polskiego kina (2004) i właściwości pożądania: kultura odmieńców wobec homofobii (2006).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.