Menu

Niepokorny mężczyzna - Kristen Ashley (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328708747 
  • Autor Kristen Ashley 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Akurat 
  • Ilość stron 512 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Tessa O’Hara ustawiała właśnie świeżo upieczone babeczki na wystawie swojej cukierni, gdy zadźwięczał dzwonek przy drzwiach. Podniosła wzrok i ujrzała mężczyznę swoich marzeń. Nie minęła minuta, a on zaprosił ją na randkę.

Zgodziła się bez wahania. Ale po czterech cudownych miesiącach Tess odkrywa, że jej ukochany to działający pod przykrywką detektyw z agencji antynarkotykowej, który bada powiązania jej byłego męża – narkotykowego bossa.

Tess jest przekonana, iż to koniec.Ale agent Brock Lucas jest innego zdania. To człowiek z misją, oddany swojej pracy, spędził lata zajmując się światkiem przestępczym Denver, rozpracowywał najgorsze szumowiny.

Jednak dopiero w czasie tych czterech miesięcy z Tess, która jest równie słodka jak jej babeczki, rozpoczyna naprawdę lubić swoją pracę. Podczas przesłuchania Brock dowiaduje się, iż Tess skrywa przerażającą tajemnicę.

Wtedy także postanawia, że pomoże jej walczyć z demonami przeszłości i będzie ją chronić.Ta słodko-dzika para wspólnie stawi czoła wielu przeciwnościom, a los nie będzie ich oszczędzał: rodzinne problemy, śmiertelna choroba, a do tego nieustępliwy były mąż Tess i jędzowata była żona Brocka będą próbowali ich rozdzielić.

Ale na tym nie koniec. Brock Lucas ma w sobie dzikość, nad którą w przeszłości nie za każdym razem umiał panować. Za błąd, który popełnił lata temu, przyjdzie zapłacić Tess.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.