Menu

Niezapomniane wrażenie

Cechy produktu

  • ISBN 9788365843807 
  • Autor Tamera Alexander 
  • Wydawnictwo Dreams 
  • Ilość stron 576 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Największym marzeniem Claire Laurent jest zachwyt w artystycznym świecie. Na drodze dziewczyny staje jednak ojciec, który naciska, by córka zajmowała się fałszerstwem. Zaledwie rok po zakończeniu wojny secesyjnej jest zmuszona uciekać z Nowego Orleanu do Nashville, gdzie jej losy krzyżują się z losami adwokata Suttona Monroe.

Choć spotykają się w niezbyt komfortowych okolicznościach, prawnik traktuje ją jak dar niebios. Obracając się pośród elit Nashville, artystka wierzy, iż spełnienie marzenia, aby wywrzeć niezapomniane wrażenie w świecie sztuki, jest na wyciągnięcie ręki… Pod warunkiem, że jej nielegalna przeszłość nie zostanie odkryta.Unioniści zniszczyli dom Suttona i skonfiskowali ziemie, a dzisiaj chcą jeszcze odebrać honor jego rodzinie.

Prawnik jest zdeterminowany, żeby odzyskać to, co do niego należy, i naprawić wielką krzywdę, lecz odkrywa prawdę, która może go kosztować dużo więcej, niż był sobie w stanie wyobrazić… łącznie z utratą kobiety, którą kocha.Miejscem akcji powieści jest historyczna rezydencja Belmont w Nashville – zachwycający przedwojenny majątek wybudowany poprzez Adelicię Acklen.

Niezapomniane wrażenie to porywająca historia o miłości, kraju podnoszącym się po zniszczeniach wojny, powrocie do życia tych, którzy zostali zranieni, i o odwadze, jaką muszą mieć, aby przyjąć siebie i innych takimi, jakimi są naprawdę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.