Menu

NOCE W RODANTHE

Cechy produktu

  • ISBN 9788378851684 
  • Autor Nicholas Sparks 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Albatros 
  • Ilość stron 363 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Autor bestsellerowych książek, z których niemało przeniesiono na wyświetlacz kinowy, opowiada wzruszającą historię o radości i nadziei, poświęceniu i przebaczeniu. Powieść Noce w Rodanthe przedstawia, że miłość może przyjść wtedy, gdy się jej najmniej spodziewamy. Czterdziestopięcioletnia Adrienne Willis przyjeżdża na tydzień do znikomego nadmorskiego miasteczka, aby pomóc prowadzącej pensjonat przyjaciółce i przemyśleć swoje życie. Próbuje pogodzić się z tym, iż jej ukochany mąż odszedł do młodszej kobiety. Na miejscu poznaje chirurga Paula Flannera, który poświęcając się pracy i robieniu kariery, zaniedbał swoich bliskich. Kilka dni spędzonych razem odmieni życie obojga. Los jednak nie sprzyja ich miłości, a wspomnienie o tym uczuciu będzie towarzyszyć Adrienne poprzez lata...

Na podstawie powieści Noce w Rodanthe powstał film pod tym samym tytułem. W głównych bohaterów wcielili się Diane Lane i Richard Gere.


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.