Menu

Nowa kamasutra. wizualny przewodnik - randi foxx

Cechy produktu

  • ISBN 9788311161054 
  • Autor Randi Foxx 
  • Wydawnictwo Bellona 
  • Ilość stron 160 
  • Rok wydania 2021 

Opis

Najnowsza pozycja lubianej autorki książek o erotyce i seksualności. Tym razem tematem stała się sztuka kochania wyłożona przez mędrca Watsjajanę. Obok tradycyjnego traktatu erotycznego w książce wynajdziemy współczesne zdjęcia i staranne ilustracje, dzięki którym śmiało wkroczymy w świat rozkoszy.

Każdej opisanej klasycznej pozycji odpowiada jej unowocześniona wersja. Prezentacji powszechnych form współżycia - w pozycji zwartej czy też symetrycznej - towarzyszą wyrafinowane ułożenia ciała, wymagające giętkości i gibkości, a także ich odmiany asygnowane dla mniej wygimnastykowanych partnerów.

Opisano także potrzebne (nie tylko w łóżku) techniki miłosne. Autorka nie zapomina o rozkoszach płynących z pieszczot towarzyszących aktowi seksualnemu. Ukazuje rodzaje i oddziaływanie pocałunków, seks oralny i różnice w szczytowaniu między kobietą a mężczyzną.

Odkrywa, czym jest prawdziwe zaspokojenie seksualne. Lektura w parach albo indywidualnie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.