Menu

O SZCZĘŚCIU. PROŚCIEJ SIĘ NIE DA

Cechy produktu

  • ISBN 9788364855856 
  • Autor Ks. Mirosław Maliński 
  • Wydawnictwo RTCK 

Opis

Posłuchaj o radości, która płynie z bycia tu i teraz. O wielkiej mądrości, która kryje się w afrykańskich pozdrowieniach i o tym dlaczego, aby być szczęśliwym... Trzeba przestać starać się być szczęśliwym.

Nagranie koi duszę, nieodwracalnie ulepsza nastrój i powoduje, że świat, na który spoglądasz okazuje się znaczniej jaśniejszy, piękniejszy i prostszy, niżeli był wcześniej. Na czym polega szczęście? Czy da się je przedstawić na prostym diagramie? Czy istnieje poszukiwany przez wszystkich sekretny przepis na szczęśliwe życia? Odpowiedzi na te pytania szukał ks.

Mirosław Maliński podczas swej podróży do Afryki. Powrócił z głową i sercem pełnym przemyśleń, które ubrał w kilka głębokich, prostych, chwilami zabawnych i niezwykle malowniczych, przykładów. Poznaj historie deportowanego Edmundo, sprytnej pani Wandy i podejrzliwej babci, która nie zdążyła radować się życiem...

bo nie chciała "zapeszyć". Na nagraniu usłyszysz m.in.: - Od czego zacząć poszukiwanie szczęścia? - Co najcenniejszego możesz dać drugiemu człowiekowi? - Dlaczego warto być "na zewnątrz"? - Kiedy masz szansę, żeby stać się szczęśliwym? - Jak zaprzyjaźnić z Bogiem? - Na czym polega filozofia braku i dziękczynienia?

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.