Menu

O zachodzie słońca - Barbara Wrzesińska

Cechy produktu

  • ISBN 9788379006960 
  • Autor Barbara Wrzesińska 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 159 
  • Rok wydania 2017 

Opis

"
„O zachodzie słońca” Barbary Wrzesińskiej to tomik przepełniony osobistymi przemyśleniami i nasączony zróżnicowanymi doznaniami.

bardzo osobiste odczuwanie nie jest skupieniem jedynie na własnych przeżyciach, mnóstwo w tej poezji empatii, kierowanej ku ludziom ważnym, bliskim sercu pisarki. Nie umyka uwadze autorki, iż w porządek natury i ludzkiego życia wpisane są zarówno dobro jak i zło. We współczesnym świecie nie brak gry pozorów, lęków, melancholijnej zadumy nad uciekającym czasem, przemijaniem i doznaniem śmierci. Poezja jest subiektywna także dla samej autorki, więc przegląda się ją jak swojego rodzaju autobiografię. Na pierwszy rzut oka nie ma w tych opowieściach nic trudnego, jednak im dłużej czyta się ten sam wiersz, tym obszerniejsze odnosi się wrażenie, iż gdzieś tu pozostał pochowany sens i pojawia się nieodparta pokusa wyciągnięcia go na światło dzienne. Cała kombinacja zdaje się być spójna i harmonijna, równocześnie każdy wiersz z osobna można traktować, jako całostkę myślową – i to nie byle jaką – emocje można wyczuć już po otwarciu tomiku.
"


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.