Menu

Obietnice składane przez życie

Cechy produktu

  • ISBN 9788395662010 
  • Autor Anna Przybyll 
  • Wydawnictwo Rozpisani.pl 
  • Ilość stron 62 
  • Rok wydania 2020 

Opis

W tomiku „Obietnice składane przez życie” znajdują się wiersze z lat 1999–2019. Dotyczą one triady tematów, które fascynują autorkę: podróży, miłości i wojny. Wątki osobiste przeplatają się z literackimi i zasłyszanymi w komunikacji miejskiej.

Zbiór wierszy przedstawia stan ducha osoby rozczarowanej, lecz pełnej nadziei. Pośród tego, co pod ręką lub za oknem, autorka znajduje zaczarowane zjawiska. Tomik zamyka okres młodzieńczej twórczości i wyprowadza ją z szuflady.Anna Przybyll urodziła się jesienią 1984 r.

w Warszawie, gdzie nadal mieszka. Od dzieciństwa jest zakochana w literach. Patrzeć na świat oczami poety nauczyła się od ks. Jana Twardowskiego, u którego pobierała nauki religii w okresie szkoły podstawowej.

Jako nastolatka uczestniczyła w warsztatach poetyckich w Staromiejskim Domu Kultury. Później uczęszczała na zajęcia Stajni Literackiej SPP i udzielała się na Portalu Pisarskim. Jej ulubieni poeci to Juliusz Słowacki, John Keats, Friedrich Hölderlin, Philip Larkin i Harry Martinson.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.