Menu

Obok niej

Cechy produktu

  • ISBN 9788380759381 
  • Autor Liliana Fabisińska 
  • Wydawnictwo Filia 
  • Ilość stron 432 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Kinga jest genialną matką, wspaniałą żoną, (prawie) nadzwyczajną panią domu i pracownikiem miesiąca.Wszystko zmienia się w momencie, kiedy jedzie na 20-lecie swej matury i nawiązuje romans z dawnym kolegą ze szkoły.Sekretne spotkania szybko przestają im wystarczać.

Kochanek nakłania, żeby odeszła od męża i zaczęła z nim świeże życie. Kinga zgadza się... I wtedy wszystko nagle się komplikuje.Ukochana córka Kingi przestaje z nią rozmawiać, rzuca szkołę i wyprowadza się z domu razem z ojcem.

Zamiast obiecanego awansu kobieta dostaje wypowiedzenie. I, jakby tego było mało, jej nowy partner nie pojawia się w umówionym miejscu.Zdruzgotana Kinga zaczyna szukać wyjaśnienia.Trafia na dane, które mrożą jej krew w żyłach.Do kobiety dociera, iż sprowadziła śmiertelne niebezpieczeństwo na siebie i na tych, których kocha.Może zrobić tylko jedno.

To, czego nie chce najistotniej na świecie. Nie ma jednak wyboru - bo utrata miłości, pieniędzy, pracy, a choćby więzienna cela wydają się niską ceną w walce, którą przyjdzie jej stoczyć.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.