Menu

Odprowadzam ciszę

Cechy produktu

  • ISBN 9788379006649 
  • Autor Alicja Masłowska-Burnos 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 298 
  • Rok wydania 2016 

Opis

"
„Odprowadzam ciszę” Alicji Masłowskiej-Burnos to druga część ""Trylogii ciszy"", powieści obyczajowo - psychologicznej, w tle z finezyjną nutą erotyzmu.

Majka Karewicz, bohaterka znana z pierwszej części ""Nie wchodź w moją ciszę"", próbuje uwolnić się od bolesnych wspomnień, ogarnięta jest smutkiem, żalem, złością i niepewnością. Rany duszy nie zabliźniły się, co nie pozwala kobiecie na bardziej racjonalne podejmowanie decyzji, priorytetem staje się konfrontacja z faktami, tragedią i rozpaczą. Maja powoli patrzy w przyszłość. Zaczyna zdawać sobie sprawę, że czasami trzeba coś nieodwołalnie stracić, aby później docenić w pełni to, co oferuje los.

Maja i Adam - żona i mąż, para kochanków, pracoholiczka i charyzmatyczny deweloper, po raz kolejny będą musieli zmierzyć się z bezwzględnymi i mściwymi ludźmi. Powtórnie ich znaczne i namiętne uczucie zostaje wystawione na próbę. Układy, szantaże i groźby stanowią podstawę całej fabuły. Traumatyczna przeszłość powraca, odciska swe piętno na teraźniejszości, czy niesie ze sobą konsekwencje na przyszłość? Czy Majce uda się rozpalić płomień miłości w małżeństwie, polikwidować powstały mur przemilczania, wyjaśnić wszelkie tajemnice i niedomówienia, zwłaszcza dzisiaj, kiedy oboje z mężem tak szczególnie siebie potrzebują?

trudne relacje i doświadczenia zawodowe zostały zebrane w taki sposób, iż stanowią bardzo subtelny charakter powieści, mimo wyjątkowo konkretnie rozwiniętego wątku kryminalnego. Konsekwencją tego jest książka wyjątkowo dojrzała, koncentrująca się zarówno na życiu wewnętrznym bohaterów, jak i na nieprzystępnej akcji. Proporcje między tymi elementami są znakomicie wyważone, a następujące po sobie wydarzenia i wielowątkowa intryga przyciągają naszą uwagę i zmuszają do głębokiej koncentracji.

"


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.