Menu

Odzyskane szczęście - wolność od bagażu z dzieciństwa

Cechy produktu

  • ISBN 9788379005604 
  • Autor Wojciech Gębura 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 90 
  • Rok wydania 2016 

Opis


„Odzyskane szczęście – wolność od bagażu z dzieciństwa” Wojciecha Gębury to poradnik z obszaru rozwoju osobistego, asygnowany osobom pochodzącym z rodzin dysfunkcyjnych.

Dorastanie w takiej rodzinie nie odbiera szans na szczęśliwe i spełnione życie pod warunkiem, że wiemy, jak uporać się z tym bagażem. Książka prezentuje, jak nawet najtrudniejsze doświadczenia z dzieciństwa zamienić na siłę. Jak odzyskać siebie i stworzyć wymarzone życie. Jak odnaleźć zagubioną radość i głęboki wewnętrzny spokój, a także wiarę w siebie i drugiego człowieka. Należy przy tym pamiętać, iż można zmienić jedynie to, co zostało nazwane i wydobyte na światło dzienne.

Autor dzieląc się własnymi doświadczeniami poprzez książkę ukazuje co robić, żeby odzyskać kontrolę i pokierować swym życiem tak, jak tego pragniemy. Pomaga odrzucić ograniczenia, które nas blokowały i zburzyć bariery, które nie pozwalały w pełni uwierzyć w siebie i własne możliwości.

Uświadamia, że każdy może być kim chce i posiadać rewelacyjne, szczęśliwe życie bez względu na to, jakie miał dzieciństwo. Ponieważ przeszłość nie determinuje naszej przyszłości, to my sami ją formujemy. Trzeba wyłącznie wiedzieć czym się kierować i poznać pewne uniwersalne zasady.


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.