Menu

Office Samurai: Lean w biurze - Michał Wolak, Andrzej Kinastowski (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380873940 
  • Autor Michał Wolak, Andrzej Kinastowski 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 114 
  • Rok wydania 2018 

Opis

LEAN / KAIZEN

Office Samurai to książka napisana poprzez praktyków wdrażających Lean w środowisku biurowym dla praktyków chcących:

• zacząć upraszczać procesy biurowe realizowane codziennie w pracy,

• doskonalić się w obszarze wdrażania Lean,

• uporządkować swoją wiedzę.

Zapraszamy cię do wejścia na ścieżkę samodzielnego wdrożenia Lean.

Podpowiemy ci, w jaki sposób możesz zacząć, wskażemy ergonomiczne narzędzia i gotowe materiały, które będziesz mógł wykorzystać przy obserwacji, analizie czy wreszcie usprawnianiu procesów. Przygotujemy cię do samodzielnego przeprowadzenia twojego pierwszego warsztatu Kaizen.

Fascynująca przygoda ciągłego upraszczania stoi przed tobą otworem. Chodźmy razem i zmieńmy twoją firmę (albo jednak jej nieduży kawałek)!

***

Andrzej Kinastowski - od dziesięciu lat pomaga firmom SSC i BPO ułatwiać dostarczane procesy przez wdrażanie Continuous Improvement, Process Excellence, pracę nad strategią i kadrą zarządczą. Praktyk wdrażania Lean w procesach usługowych przy pomocy projektów w formacie Lean Workout. Fan koncepcji Kaizen. Uważa,najlepsze procesy i projekty opierają się na zaangażowaniu liderów i odpowiedzialności pracowników. Certyfikowany Lean Six Sigma Black Belt, doświadczony trener Lean i Six Sigma. Wykładowca na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Prezes i członek założyciel stowarzyszenia Service Process Improvement Network. Nadzwyczajnie sprawdza się podczas występów na konferencjach.

Prywatnie mąż, ojciec, fotograf i początkujący budowniczy minirobotów.

Michał Wolak - prowadzi projekty doradczo-wdrożeniowe i szkoli z zakresu Lean Management jednocześnie w firmach produkcyjnych, jak i usługowych (SSC i BPO). Ma wieloletnie doświadczenie trenerskie, coachingowe oraz doradcze. Z pasją przekazuje swoją wiedzę i umiejętności, prowadząc szkolenia z takich zagadnień, jak Lean Management, techniki Kaizen, umiejętności przywódcze, efektywna komunikacja. Jako prezes zarządu odpowiada za rozwój strategiczny marki Lean Action Sp. Z o.o., która od 2004 roku podnosi efektywność polskich przedsiębiorstw. Przeprowadził liczne projekty, osiągając dzięki nim wymierne efekty.

Od młodości interesuje się Dalekim Wschodem – Chinami i Japonią. W wolnym czasie chodzi po górach, jeździ na nartach i tańczy tańce latynoamerykańskie. Jest także pasjonatem żeglarstwa.


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.