Menu

Oficjalny Przewodnik Fortnite. Jak Przetrwać... - Praca zbiorowa

Cechy produktu

  • ISBN 9788366071902 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Insignis 
  • Ilość stron 112 
  • Rok wydania 2019 

Opis

DOMINUJ W BATTLE ROYALE Od podstawowych zasad rozgrywki po bardziej innowacyjne manewry: w tym podręczniku omówiliśmy wszystko – zróżnicowane wskazówki i triki – czego Ci trzeba, aby zwycięsko dobrnąć do końca rundy.

Poznaj liczne zakątki wyspy, szeroką gamę uzbrojenia, przydatne w walce sztuczki, zasady wznoszenia budowli, taktyki zespołowe i niemało więcej niezbędnych instrukcji. Odnajdziesz tu: KOMPLETNY PRZEWODNIK PO WYSPIE Zestawienie kluczowych miejsc, w których można wylądować i zgarnąć cenne łupy i podpowiedzi, jak efektywnie poruszać się po wyspie.

POMYSŁOWE TAKTYKI PRZETRWANIA Sprytne sposoby zastosowania burzy, garść wskazówek, jak rozwiązywać problemy dzięki budowaniu osłon sprawne metody wtapiania się w otoczenie. JAK WALCZYĆ LEPIEJ I MĄDRZEJ Śmiałe pomysły na zyskanie przewagi za sprawą wybranych składników gry równocześnie w rozgrywce solowej, jak i zespołowej.

Oficjalna książka Epic Games, twórcy FORTNITE - największej firmy w świecie gier.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.