Menu

Opowieści minionego lata - Grażyna Krynicka (PDF)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381190169 
  • Autor Grażyna Krynicka 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 109 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Jaki naprawdę jest świat? Zwyczajny, nudny i przewidywalny czy może nieodgadniony, zaskakujący, pełen niespodziewanek? Na własnej skórze przekonała się o tym Marta, bohaterka książki Grażyny Krynickiej „Opowieści minionego lata”. Niespodziewany splot wydarzeń, których była uczestnikiem – porwanie ciotki Agaty, wizyta w mroźnej krainie Pani Zimy, konieczność rozwikłania odwiecznej zagadki – zobligował ją do działania. Czy jednak dziewczynie uda się sprostać wszystkim zadaniom? Czy odszuka w sobie dość siły na walkę ze złymi mocami?

Zaskakująca i trzymająca w napięciu książka, opowiadająca niezwykłą historię, której doświadczyli Kacper, Marta i ciotka Agata, pomaga uświadomić czytelnikom co tak naprawdę jest w życiu ważne. Baśniowy świat usprawnia znalezienie wyjaśnienia wyjątkowo trudnych egzystencjalnych dylematów. Uzyskanie odpowiedzi poprzedzone jest wieloma zaskakującymi, a czasem choćby niebezpiecznymi przygodami, które z całą pewnością pozostaną niezapomnianym wspomnieniem minionego lata…


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.