Menu

Osmański sekret

Cechy produktu

  • ISBN 9788366460355 
  • Autor Raymond Khoury 
  • Wydawnictwo Sonia Draga 
  • Rok wydania 2019 

Opis

„Dawno nie czytałem tak korzystnego thrillera pokazującego alternatywną wersję historii”. LEE CHILDZnakomity thriller wyrastający z tradycji Ojca chrzestnego i Człowieka z Wysokiego Zamku.„Alternatywna historia opowiedziana w taki sposób, że pozostawia niezatarte wrażenie.

Opowieść rozpięta ponad wiekami, w całości pochłaniająca i długo niedająca o sobie zapomnieć”. – DAVID BALDACCI„Arcydzieło fabuły i pomysłowości. Porywające, niepokojące, inspirujące – aż nadto nieraz budziło we mnie trwogę”.

– JAMES ROLLINS„Osmański sekret to znaczne dzieło stworzone z wielkim rozmachem. Wybitna epopeja”. – STEVE BERRYParyż 2017. Imperium Osmańskie integralnie panuje w Europie od ponad 300 lat.Kamal Aga, renomowany śledczy państwowej policji, dzielnie broni imperium przed zagrożeniami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

Jednak to niebezpieczny czas. Pod autorytarnymi rządami sułtana nikt nie jest poza podejrzeniem.Gdy na brzegu Sekwany nagi pan o skórze pokrytej tatuażami morduje przypadkowego przechodnia, zadaniem Kamala jest jego schwytanie.

Zadawanie zbyt wielu pytań może być ryzykowne, zwłaszcza gdy trop prowadzi do odkrycia tajemnicy pogrzebanej głęboko w przeszłości, stanowiącej klucz do sukcesu imperium. Tajemnicy, którą sułtan i jego służba bezpieczeństwa za wszelką cenę będą starali się ukryć.Lojalność Kamala zostaje wystawiona na próbę, gdy uwagę służby bezpieczeństwa przyciąga jego własna rodzina.

Wkrótce okazuje się, iż jedynym wyjściem dla niego jest ucieczka. Lecz czy uciekając przed wszystko widzącą instytucją, która umożliwiła mu karierę, zdoła ocalić siebie i swoją rodzinę?A jeśli tak, to co to będzie oznaczać dla istnienia imperium? Dla jego przeszłości, teraźniejszości i przyszłości…

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.