Menu

Ostatni kojot

Cechy produktu

  • ISBN 9788381109567 
  • Autor Michael Connelly 
  • Wydawnictwo Sonia Draga 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Po solidnej awanturze z szefem Harry Bosch zostaje wysłany na przymusowy urlop. W tym czasie postanawia wrócić do nierozwiązanej sprawy śmierci swej matki. Kobieta trudniła się prostytucją i została brutalnie zamordowana, kiedy Harry miał dwanaście lat.

Bosch wygrzebuje akta sprzed po­nad trzydziestu lat, składa wizyty kilkorgu znajomym matki, odwiedza też policjantów prowadzących przed laty tę dochodzenie. Wyniki prywatnego śledztwa wykazują, że – prawdopodob­nie przez połączenie ze znanymi postaciami ze świata polityki – za­tuszowano całkiem niemało faktów.

Kolejne odkryte zbrodnie pozwalają sądzić, że ktoś niezwykle nie chce, by prawda wyszła na jaw. Zwłaszcza że rozwiązanie okazuje się istotnie zaskakujące…rewelacyjna książka, która umacnia rosnącą reputację Connelly'ego jako zdolnego i pomysłowego pisarza.

„Houston bronicle”

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.