Menu

Pachnący naftaliną - Oliwia Stępień (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381472449 
  • Autor Oliwia Stępień 
  • Wydawnictwo Novae Res 
  • Ilość stron 284 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Zemsta się nie przedawnia.Kiedy Alicja ucieka sprzed ołtarza w przeddzień ślubu, nie wie jeszcze, że tak naprawdę nie da się uciec zbyt daleko. Stanowczo jeśli po drodze skręci się kilka razy w niewłaściwą stronę...

Kobieta wpada w sidła Adama, tyrana ukrywającego się pod maską porządnego człowieka i szanowanego kardiologa. Upokarzana i zaszczuta, pewnego dnia decyduje się wymierzyć sprawiedliwość swemu dręczycielowi i zaczyna świeże życie.

Ale kiedy wydaje się, że w końcu znalazła upragniony spokój, ktoś postanawia ją rozliczyć z przeszłości...Ucieczka sprzed ołtarza to dopiero wierzchołek góry lodowej. Całą resztę wydarzeń, które odmieniły życie Alicji, odkrywamy stopniowo, śledząc fabułę z zapartym tchem.

To słodko-gorzka historia o tym, ile może kosztować jeden, popełniony lata temu błąd.Paulina Kukuła, mala-czytelniczka.blogspot.comWciągająca historia o powracającej przeszłości i różnych obliczach zemsty.

powoduje dreszcze, intryguje dobrze zakamuflowaną tajemnicą i zaskakuje na końcowych stronach. Przeczytałam jednym tchem.Wioleta Sadowska, www.subiektywnieoksiazkach.plKsiążka autorstwa Oliwii Stępień opowiada o Alicji, której życie całkowicie zmienia się po tym, gdy ucieka ona sprzed ołtarza.

Jest to pełna szokujących zwrotów akcji opowieść o przebaczeniu i chęci zemsty. Rewelacyjnie napisana i bardzo wciągająca.Natalia Świętonowska, www.oksiazkachinietylko.plOliwia Stępień - na co dzień studentka filologii dla mediów na Uniwersytecie Warszawskim.

Prywatnie miłośniczka teatru, kotów i wegańskiej kuchni. Zadebiutowała w 2016 roku powieścią pt. Sabat zgorzkniałych czarownic.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.