Menu

Pakiet: Metoda na zdrowie/Rolnik Szuka Żony - Marta Manowska, Zbigniew Przybylak

Cechy produktu

  • ISBN 9788374016940 
  • Autor Zbigniew Przybylak|Marta Manowska 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Duszpasterstwa Rolników 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Marta Manowska, prowadząca modny program emitowany w TVP1, po trzech latach od emisji pierwszego odcinka wyruszyła w podróż po Polsce sprawdzając, jak aktualnie wygląda życie rolników szukających żon.

Owocem tej podróży i spotkań jest książka Rolnik szuka żony, na którą składają się rozmowy z trzynastoma uczestnikami m.in.: Adamem Kraśko, Zbyszkiem Klawikowskim, Moniką Jezior; także z Agnieszką i Robertem Filochowskimi, Anią i Grzegorzem Bardowskimi, Martyną i Pawłem Szachiewiczami, którzy opowiedzieli o swym uczuciu i obecnym życiu.

Widzowie kibicowali im w poszukiwaniu miłości. Teraz mogą dowiedzieć się, co u nich słychać. Czy znaleźli miłość? Jak układa się im życie po programie? Odpowiadają szczerze, bez ogródek, odważnie, a pytania zadawane poprzez Martę Manowską wymagają podzielenia się także nieprzystępnymi momentami i myślami.

W rozmowach wybrzmiewa rzeczywistość życia na wsi, jej specyfika i piękno, a głównie tęsknota za bliskością, przyjaźnią, miłością.Metoda na zdrowie- ABC kuracji naturalnychJak w pędzie codzienności dbać o nasze zdrowie? Czy realna jest profilaktyka i leczenie naszego organizmu, bez konieczności zażywania leków? Odpowiedź brzmi TAK!

W naszej książce wyszukacie Państwo porady i przepisy na domowe kuracje żołądkowe, reumatyzm, bezsenność, przeziębienia, serce, skórę czy wątrobę. Herbatki, soki, napary, maści czy napary to - przekazywane od pokoleń - tradycje ludowe, dzięki którym wyleczymy rozmaite dolegliwości.

Pozycja obowiązkowa w każdej domowej biblioteczce. Polecamy!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.