Menu

Pan dr

Cechy produktu

  • ISBN 9788381471299 
  • Autor Sylwia Janik 
  • Wydawnictwo Novae Res 
  • Ilość stron 376 
  • Rok wydania 2018 

Opis

"Czy bez dwóch zdań wiesz, kogo wpuszczasz do swego świata?Tamara jest nie tylko renomowanym psychologiem, lecz też oddaną przyjaciółką, która stara się wspierać Elizę, gdy ta przechodzi niełatwe chwile: jej ukochany po ciężkim wypadku samochodowym trafia na oddział intensywnej opieki medycznej i zapada w śpiączkę.

W tych właśnie okolicznościach Tamara poznaje Oliwiera, chirurga, który rozpoczyna ją coraz bardziej intrygować. I gdy wydaje się, iż ta rozwijająca się w niezwłocznym tempie znajomość ma szansę przerodzić się w niemal znakomity, szczęśliwy związek, wszystko nagle się komplikuje...Tamara jest przekonana, że osoby z jej najbliższego otoczenia uknuły jakąś tajemniczą intrygę przeciwko niej.

Ktoś ją śledzi, grozi jej niebezpieczeństwo i nie wie, czy może jeszcze komukolwiek zaufać. Czy uda jej się rozwiązać tę zagadkę? Czy ludzie, których uznawała za swych bliskich, rzeczywiście okażą się jej wrogami? Jaką cenę zapłaci za poznanie prawdy? "

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.