Menu

Pan Perfekcyjny - Jewel E. Ann (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380755673 
  • Autor Jewel E. Ann 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo FILIA 
  • Ilość stron 400 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Ta kobieta musi odejść! Niestety, jest jeden problem…

Ellen Rodgers wydawała się nieprzeciętną kandydatką do zamieszkania nad biurem Flinta Hopkinsa. Miła, należycie wyglądająca kobieta sprawiała przy tym wrażenie cichej i spokojnej. Tymczasem dziewczyna okazała się… bardzo intensywną muzykoterapeutką. Dzisiaj Flint, zamiast skupić się na pracy, musi wysłuchiwać dźwięków bongosów, gitar i śpiewania.

Co gorsza, Ellen jest wkurzająco szczęśliwa i odczuwa ciągłą potrzebę naruszania przestrzeni osobistej Flinta – bez przerwy poprawia mu krawat, zapina guziki w koszuli i robi sporo innych rzeczy, wprowadzających w głowie mężczyzny niezły zamęt. Na dodatek kobieta trzyma w charakterze zwierzątek domowych… szczury. Tak, szczury!

Choć Flint marzy o wręczeniu Ellen wypowiedzenia najmu, jego autystyczny syn Harrison zdaje się przepadać za kobietą. Tych dwoje jest więc chwilowo na siebie skazanych, a z czasem ich miłosno-nienawistna relacja początkuje się przeradzać w coś równocześnie pięknego i tragicznego.


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.