Menu

Pan Samochodzik i skarb Atanaryka. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • ISBN 9788377411247 
  • Autor Zbigniew Nienacki 
  • Wydawnictwo Liber Novus 
  • Ilość stron 206 
  • Tematyka kryminał, sensacja, przygoda, dla dzieci i młodzieży, podręczniki i edukacja 

Opis

Zabawne perypetie studenta historii sztuki, który udaje się na kolejną wyprawę archeologiczną. Razem ze swym bratem Pawłem, oraz Babim Latem, szukają zaginionego skarbu Gotów. Przy okazji przeżywają nadzwyczajną przygodę w otoczeniu pięknej przyrody. Pływają kajakiem po jeziorze, nocują pod namoptem i spotykają interesujące osoby. Czy ich trud się opłaci i uda im się znaleźć skarb? Książka ta jest kontynuacją przygód opisanych w Panu Samochodziku i świętym relikwiarzu.

Powieść Zbigniewa Nienackiego Pan Samochodzik i skarb Atanaryka po raz pierwszy została wydana w 1960 roku jako Skarb Atanaryka. Nie była wtedy pomyślana jako książka o Panu Samochodziku. Autor zdecydował się jednak na zmianę głównego bohatera i rysu fabuły. Opublikowana jako część cyklu stanowiła prequel do opowieści o przygodach detektywa-amatora.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.