Menu

Pięć dziecięcych języków miłości TW - Chapman Gary

Cechy produktu

  • ISBN 9788363488857 
  • Autor Gary Chapman 
  • Wydawnictwo Logos Oficyna Wydawnicza 
  • Ilość stron 260 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Każde dziecko ma podstawowy język miłości jest nim sposób, w jaki najlepiej rozumie miłość rodziców. Z tej książki dowiesz się, jak rozpoznać podstawowy język miłości twojego dziecka i jak porozumiewać się z nim tym językiem.

Poznasz także cztery inne, a wszystkie one uświadamiają dziecku, że je kochasz. Dziecko, które wie, że jest kochane, wyrośnie na bezinteresownego, kochającego i odpowiedzialnego dorosłego człowieka.Książka zapozna cię z wszystkimi pięcioma dziecięcymi językami miłości i pomoże ci określić ten jeden podstawowy, w którym komunikuje się z tobą twoje dziecko.Wszystkie aspekty rozwoju dziecka wymagają fundamentu miłości.

Ta książka o doskonaleniu miłości do dziecka mieści także sugestie dotyczące produktywnego rodzicielstwa. Gdy będziesz się nimi kierował, przekonasz się, iż relacje w twojej rodzinie staną się nie tylko silniejsze, lecz także pozbawione napięć i dające więcej radości.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.