Menu

Pięć zdrowych nawyków

Cechy produktu

  • ISBN 9788366436305 
  • Autor Darin Olien 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece 
  • Ilość stron 376 
  • Rok wydania 2019 

Opis

rewolucyjny poradnik, który pomógł tysiącom ludzi wrócić do zdrowiaDarin Olien – twórca metody "SuperLife", ekspert w dziedzinie zdrowia i odnowy biologicznej, nazywany „Indiana Jones of superfoods”, na podstawie własnych badań, prowadzonych na całym świecie stworzył oryginalną metodę, która w pełni zmienia sposób myślenia o własnym zdrowiu.przedstawia jak dzięki optymalnemu zidentyfikowaniu sił życiowych: jakości żywienia, nawodnienia, detoksykacji, natlenienia i alkalizacji osiągnąć i utrzymać korzystną wagę, uniemożliwiać nawet najpoważniejszym chorobom a głównie zadbać o prawidłowe samopoczucie.Pięć zdrowych nawyków to napisany lekko, przystępnie i zabawnie poradnik, dzięki któremu dowiesz się jak z łatwością wdrożyć korzystne, codzienne nawyki, poprawić zdrowie, nabrać energii i zmienić sposób postrzegania siebie.__O AUTORZEDarin Olien – twórca metody "SuperLife", ekspert w dziedzinie zdrowia i odnowy biologicznej, działacz na rzecz ochronyśrodowiska.

Nazywany „Indiana Jones of superfoods”, pasjonat poszukiwania egzotycznych, niewykorzystywanych dotąd roślino leczniczych właściwościach. Uwielbiany autorytet w dziedzinie żywienia, nawadniania organizmu i ziołolecznictwa.

Współpracuje z tysiącami producentów żywności na całym świecie, dbając o wysoką jakość produktów spożywczych wprowadzonych na rynek. Jest autorem modnego suplementu diety Shakeology®. Jest także znawcą i doradcą w dziedzinie rozwoju osobistego.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.