Menu

Pierwsza pomoc 2011. - ebook

Opis

Zasady udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej (pierwsze kroki). UWAGA! Naucz się technik udzielania pierwszej pomocy, Twoja wiedza może uratować komuś życie!

Pierwsza pomoc przedlekarska to proste, natychmiastowe zabiegi wykonywane poszkodowanemu w nagłych wypadkach i innych nagłych zachwianiach funkcjonowania organizmu człowieka (zachorowaniach) zagrażających jego życiu i zdrowiu. W większości przypadków od momentu wezwania pomocy do przybycia służb na miejsce wezwania mija co najmniej 8 minut. Dlatego wyjątkowo ważne jest udzielenie pierwszej pomocy poprzez osoby będące świadkami zdarzenia jeszcze przed przybyciem wykwalifikowanych ratowników. Każdy z nas może stać się świadkiem wypadku lub nagłego zachorowania, które będzie stanowiło zagrożenie dla zdrowia lub życia osoby ZNAJDUJĄCEJ SIĘ OBOK NAS, "nieraz osób najbliższych naszemu sercu". Ponieważ czas niezbędny na przybycie zespołu ratunkowego to co najmniej kilka minut, więc nad wyraz ważne jest podjęcie właściwych działań posiadających na celu podtrzymanie życia lub zminimalizowanie niekorzystnych skutków zdarzenia. CZYTELNIKU, pobieraj ten ebook bez ograniczeń, kopiuj go dowolnie i w dowolnej formie, drukuj i wysyłaj bliskim, rodzinie, przyjaciołom i znajomym. TA WIEDZA JEST BEZCENNA!

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.