Menu

Pies Baskerville'ów - Arthur Conan Doyle (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788366116108 
  • Autor Arthur Conan Doyle 
  • Wydawnictwo Siedmioróg 
  • Ilość stron 158 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Pies Baskerville’ów jest wielkim klasykiem gatunku powieści kryminalnej, należącym do ścisłego kanonu literatury angielskiej i światowej. Bohaterem powieści sir Arthura Conan Doyle’a jest Sherlock Holmes, archetyp detektywa, obdarzony wyrafinowanym poczuciem humoru wyśmienity obserwator i analityk, potrafiący rozwiązać trudne zagadki kryminalne i zdemaskować najmocniej utajone zło posługując się metodą dedukcji.

Tym razem, w najsławniejszym z wszystkich swych dochodzeń, Sherlock Holmes trafi a na trop przestępczej manipulacji w ciągle żywej legendzie sprzed wieków o demonicznym psie prześladującym członków rodu Baskerville’ów.

Po niewyjaśnionej śmierci sir Karola w posiadajątku w Dartmoor, krainie wrzosowisk i wiecznej mgły, Sherlock Holmes i jego wierny przyjaciel Watson podejmują się zapewnić bezpieczeństwo ostatniemu przedstawicielowi rodu sir Henrykowi.

rozpoczyna się spora przygoda detektywistyczna, w której Sherlock Holmes będzie musiał zmobilizować cały swój potencjał intelektualny, dogłębną znajomość ludzkiej psychologii oraz wrodzoną sobie niezwykłą wydajność fizyczną.Pies Baskerville’ów jest lekturą dla szkół przeciętnych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.