Menu

Piętno mafii

Cechy produktu

  • ISBN 9788381108461 
  • Autor Piotr Rozmus 
  • Wydawnictwo Sonia Draga 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Przeszłość, która nie daje o sobie zapomnieć. Cudze grzechy, za które trzeba odpokutować. Pokolenia naznaczone mafijnym piętnem…Marta Makowska i Sven Jönsson nie mają pojęcia o swym istnieniu, lecz łączy ich więcej, niżeli mogliby przypuszczać.Kiedy nastoletnia córka Marty nie wraca na noc do domu, kobieta odchodzi od zmysłów.

Prowadzący śledztwo komisarz Borys Wolański jest przekonany, że dziewczyna została uprowadzona, a kidnaperzy wkrótce zażądają okupu. Nie nadchodzą jednak żadne wiadomości, a w innowacyjnanie włącza się wydalony ze służby komisarz Olgierd Merk, który jako jedyny domyśla się prawdy.W szwedzkim Härnösand Sven przeżywa tę samą tragedię.

Björn, jego syn, na dodatek zostaje porwany, a komisarze Christin Carlsson i Gunnar Lindberg z miejscowej policji rozpaczliwie szukają tropu malca. Podejrzewają, iż ojciec chłopca coś przed nimi ukrywa.Do mieszkania polskiego imigranta w Chicago ktoś dostarcza tajemniczą przesyłkę.

we wnętrzu znajdują się zdjęcia zamordowanego pana. Na jego ustach wycięto krzyż. W ten właśnie sposób camorra uciszała tych, którzy złamali omertę – świętą zmowę milczenia.Dwa kraje, dwa równolegle prowadzone śledztwa przeciwko wrogowi, który nie wybacza i nie zapomina.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.