Menu

Pocałuj mnie wiosną

Cechy produktu

  • ISBN 9788366338180 
  • Autor Emily March 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece 
  • Ilość stron 344 
  • Rok wydania 2019 

Opis

pan z przeszłością. Kobieta szukająca swojego miejsca. Wiosna, która niespodzianie wedrze się w ich sercaCaitlin Timberlake osiągnęła szczyt drabiny zawodowej w Nowym Jorku. Olśniewająca kariera nie zaspokoiła jednak jej ambicji.

W głębi duszy chciała zmieniać świat, a nie projektować narzuty – choćby jeśli były warte tysiące dolarów. Kiedy rzuca wszystko i wraca do rodzinnego Eternity Springs, poznaje Josha. Odkrywa, że chce jeszcze czegoś.

Caitlin pragnie Josha. Niestety, on ma inne plany. Gdyby wszystko ułożyło się inaczej…Josh to przystojny mechanik, który próbuje odciąć się od swej przeszłości w malowniczym Kolorado. Spotkanie z piękną Caitlin rozpala jego zmysły i porusza serce, lecz już dawno obiecał sobie, że z nikim się nie zespoi.

Kiedy dopadają go demony przeszłości, wpada w tarapaty i może utracić wszystko, na czym mu zależy. Czy miłość i determinacja Caitlin wystarczą, by go uratować?Kiedy przestajesz się bać miłości, w twoim sercu rozpoczyna się wiosna

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.