Menu

Pochwała kłótni małżeńskiej. O przebaczającej czuł - Carlo Rocchetta

Cechy produktu

  • ISBN 9788374853637 
  • Wydawnictwo Bratni Zew 
  • Ilość stron 228 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Książka Carla Rocchetty to swoisty przewodnik dla małżonków zezwalający spojrzeć na konfliktowość małżeńską w zupełnie nowym świetle. Autor, opierając się na swym wieloletnim doświadczeniu w duszpasterstwie rodzin, a także badaniach socjologicznych, pokazuje solidną drogę do tego, żeby kłótnia małżeńska mogła stać się konstruktywnym dialogiem, prowadzącym do autentycznego wyrażania swoich emocji i bezustannej odnowy życia małżeńskiego w duchu przebaczenia i czułości, na wzór przebaczającej czułości Boga.

Pary nieraz pytają nas: „Czy można się kłócić?". Przede wszystkim odpowiadamy, że nie tyle można, co wręcz trzeba, ale... Z głową na karku i sercem na rąk. Jesteśmy przekonani, że lektura książki pomoże wielu małżeństwom rozwinąć się w tej wymagającej sztuce codzienności.

Monika i Marcin Gomułkowie, Początek Wieczności

ewidentnie jest to jedna z lepszych pozycji książkowych na polskim rynku o kłótni małżeńskiej, a choćby więcej – o tym jak tworzyć czuły dom, oparty o prawidłowe, głębokie relacje. Nas ta książka urzekła. Z serca polecamy!

Marlena i Łukasz Paliwodowie, www.MamySie.pl

Książka nie tylko dla małżonków, ale dla wszystkich dążących do stworzenia zdrowej relacji. Każdy wynajdzie w niej receptę, jak przemienić rzucanie talerzami w środek kreujący wzajemną miłość. Celem jest osiągnięcie małżeńskiego pokoju przez praktykowanie czułości (i nie chodzi tu o tanią ckliwość!).

Marta i Mateusz Rezlerowie, www.trojcadopary.pl

Carlo Rocchetta – włoski kapłan, wieloletni wykładowca Uniwersytetu Gregoriańskiego w Rzymie. Duszpasterz rodzin, małżeństw, narzeczonych. Autor wielu publikacji poświęconych tematyce relacji nie tylko małżeńskiej.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.