Menu

Podaruj mi jutro

Cechy produktu

  • ISBN 9788328709010 
  • Autor Ilona Gołębiewska 
  • Wydawnictwo Muza 
  • Ilość stron 480 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Nowa powieść autorki bestsellerowej sagi o starym domu!Dwór na Lipowym Wzgórzu należy do rodziny Horczyńskich niemal od dwustu lat. Stanowi także wielką atrakcję dla turystów kupujących Podlasie. Jego właścicielką jest Aniela, słynna malarka.

Zmęczona światowym życiem postanawia osiąść w rodzinnych stronach. Zakłada na Lipowym Wzgórzu Akademię Sztuk Anielskich, której pomysł narodził się dzięki lokalnej legendzie o aniołach. Czy zyska poparcie kobiet z rodziny Horczyńskich, czyli Sabiny, Klary i Lilianny?Przyjazd redaktora prowadzącego program „Maluchem poprzez Polskę”, niesforna przyjaciółka podbijająca internet motywującymi filmikami, odkrycie podziemnych korytarzy we dworze, poszukiwanie przez Anielę ukochanego Witka, który przed laty zniknął bez wieści… Wszystko to powoduje, iż życie mieszkańców dworu pełne jest atrakcji, humoru, lecz czasem także trosk.Zmartwieniem Anieli jest dodatkowo konflikt Horczyńskich i ich sąsiadów Gajowiczów.

W czasie wojny na Czarnym Szańcu doszło do pogromu oddziału partyzantki, w którym zginęli członkowie obydwu rodzin. Czy odnalezienie dzienników z czasów wojny pozwoli Anieli oczyścić korzystne imię ojca, którego podejrzewano o zdradę?enigmatyczna, intrygująca i pełna emocji opowieść o potrzebie bycia kochanym, poszukiwaniu szczęścia i roli przeznaczenia.

Autorka udowadnia, iż trzeba podążać za głosem serca, otaczać się życzliwymi ludźmi i realizować swoje życiowe pasje.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.