Menu

Podrabiany talent

Cechy produktu

  • ISBN 9788381471633 
  • Autor Emilia Bury 
  • Wydawnictwo Novae Res 
  • Ilość stron 392 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Piętnastoletnia Adrianna Mickiewicz, czując się gorsza od swej wszechstronnie utalentowanej kuzynki, wykorzystuje niezwykłą okazję i zapisuje się do szkoły muzycznej. Niestety, błyskawicznie okazuje się, iż dziewczyna nie grzeszy talentem wokalnym, a w trakcie zbliżającego się festiwalu muzycznego będzie śpiewać z playbacku.

To jednak jedno z najmniejszych jej zmartwień – kiedy już dojdzie do upragnionego wyjazdu na festiwal, Ada wraz z rówieśnikami zostanie zakwaterowana w mrocznej, dziewiętnastowiecznej willi,z której w niewyjaśnionych okolicznościach znikają kolejni lokatorzy, a przerażające dźwięki dochodzące z zamurowanego przed lat pomieszczenia nie umożliwiają spokojny sen...

Czy Adzie uda się rozwikłać ukrytą w starych murach zagadkę?Tego roku wakacje zaczęły się już dwudziestego czwartego czerwca, co dla mnie było oczywiście powodem do radości. W końcu miały nadejść ponad dwa miesiące świętego spokoju bez wstawania z samego rana, zbierania się na czas, wkuwania danych, które i tak zapominam tuż po kartkówce, i bez całej reszty zróżnicowanego typu nieprzyjemności, które muszę znosić podczas roku szkolnego.

Poza tym naprawdę lubię letnie krajobrazy, których w te wakacje raczej nie powinno zabraknąć. Czasem, kiedy na nie patrzę, czuję, iż chciałabym przeżyć jakąś niezwykłą przygodę. No i w te wakacje czekała mnie przygoda, ale nie do końca taka, jaką sobie wymarzyłam.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.