Menu

Podróż z Doliny Harshdell - Beata Grynczel

Cechy produktu

  • ISBN 9788379423132 
  • Autor Beata Grynczel 
  • Wydawnictwo Novae Res 
  • Ilość stron 188 
  • Rok wydania 2014 

Opis

Galandir Feidir jako śladowy chłopiec stracił matkę i ojca.

Nad grobami rodziców przyrzekł, iż gdy dorośnie, zemści się na mordercach.

Culchie Trevedic jako dziecko pozostała porzucona przez rodziców na jednej ze scabardzkich ulic. Dziewczynka prędko musiała się nauczyć,wybór jest jeden: życie jej albo spotkanych w rynsztoku rzezimieszków.

Adi Cadan jest obiecującym młodym czarodziejem, jednak jego rodzina sprzeciwia się, by chłopak zajmował się tak dziwaczną profesją.

Thalianna jest elfią tropicielką, której oddział zostaje napadnięty i wyrżnięty przez bandę hobgoblinów, a ona sama trafia do niewoli.

Drogi Galandira, Culchie, Adiego i Thalianny krzyżują się w karczmie Doliny Harshdell. Każdy z tej czwórki szuka sposobu na uporanie się z wydarzeniami z przeszłości, które wywróciły ich życie do góry nogami. Razem rozpoczynają podróż, która zaprowadzi ich w niemało zagadkowych, a jednocześnie niebezpiecznych miejsc. Ale czy wspólna wędrówka była właściwą decyzją?

Podróż dopiero się rozpoczęła.


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.