Menu

Podróże z moją kotką

Cechy produktu

  • ISBN 9788381465274 
  • Autor Aleksandra Ziółkowska-Boehm 
  • Wydawnictwo STORYBOX 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Wzruszająca i zabawna opowieść o kotce, która jest nie tylko przymilnym pieszczochem, lecz staje się pełnoprawną towarzyszką w długich podróżach.Długie szylkretowe futerko i głębokie bursztynowe oczy Suzy wywierają ogromne wrażenie na Aleksandrze i jej mężu Normanie, ale to osobowość kotki sprawia, że przygarniają ją i nie chcą się z nią rozstawać.

w konsekwencji Suzy staje się prawdopodobnie przede wszystkim podróżującym kotem w historii – opiekunowie zabierają ją w podróż poprzez Stany Zjednoczone i Europę, w tym Polskę.Autorka jest wielką miłośniczką zwierząt, więc w opowieści o Suzy pojawiają się też historie innych kotów, psów, papug i jednego królika.

Za zgodą poetów w książce zacytowane zostały wiersze Wisławy Szymborskiej, Franciszka Klimka, Ryszarda marka Grońskiego i Ewy Laśkiewicz.Stanęła ludziomna ścieżce życia,by oddać swój los w ich ręcei swoje serce.Bo nieduża kicianie miała przecież nic więcej.Fragment wiersza „Czekoladowa koteczka” Franciszka KlimkaCzyta Donata Cieślik

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.