Menu

Pokochaj swój kobiecy krajobraz - Lisa Lister (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381711876 
  • Autor Lisa Lister 
  • Wydawnictwo Studio Astropsychologii 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Czy chcesz złamać kod kobiecości? żeńska anatomia skrywa w sobie sporo sekretów. Brak ich świadomości sprawia nieporozumienia i niechęć wobec własnej kobiecości. Na szczęście specjalistka od menstruacji i niekwestionowany autorytet z dziedziny badania kobiecości zdradza wszystkim Paniom, jak mogą złamać kod i pokochać to, co w nich unikatowe.

Świętowanie zamiast kompleksów! dzisiaj i Ty zaczniesz celebrować kobiecość i zmysłową przyjemność. Pomogą Ci w tym mantry, ruch, masaż, tajemnice menstruacji i magia. Dowiesz się, jak pozbyć się wstydu i poczucia winy i zgłębisz swoją zmysłowość i przyjemność.

Zrozumiesz znaki otrzymywane od własnego organizmu i zgrasz następujące w nim przemiany z rytmami natury i wszechświata. Rozbudzisz swoją kreatywność i zaczniesz mówić o własnych potrzebach, pragnieniach i marzeniach.

Skorzystaj z mocy kobiecości!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.